категорії: стаття

о’5 Сумно? Волонтери!

теґи: волонтери, день народження Сумно?

 

Свято на носі! Наше з вами спільне свято. Отже, кому, як не нам його й робити! 

Така вже склалась традиція ще з часів 1-го Денчика Сумно?ком, що ми по максимуму розраховуємо на власні сили,  зайвий раз доводячи, що ми таки спільнота, а не просто «пасідеть-пагаваріть». За п’ять років нас стало більше, а отже і сил прибуло. 

 

ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ

долучитися до організації свята

ідеями, інфою, і звичайно руками, що не клавою єдиною орудувати здатні, як то кажуть. 

 

В попередніх постах ми вже розповідали про унікальність споруди, в якій нам пощастило знайти гостинний притулок для святкування. Проте, як і будь-яку оселю перед святом, Малу Оперу необхідно трішки обдмухати від пилу та задизайнити у святково-іронічний стайл, що відповідав би настроям прийдешньої п’ятирічки. 

Пролісок-малюєФронт робіт інтелектуальних:

Ідеї  оформлення, декорування і загалом творення простору в якому відбуватиметься наше спільне свято. Ідеї приймаються цілодобово. Власне оформленням плануємо займатись після прибирання, в п'ятницю (22.10.2010).

  

редакторські-лапкиФронт робіт мануальних:

В четвер (21.10.2010) набираємо в легені побільше повітря і будемо здмухувати пилюку та влаштуємо невеличку перестановку. Також потрібні фізична сила для урочистого внесення стільців до залів.

Інвентар: Бажано взяти з собою віник, шмат тканинки для протирання підвіконь,  не дорогий засіб для чищення типу гала. Тим хто не посоромиться приїхати зх. Відерцем особисто від мене шоколадка.

І ще, по можливості, принесіть, передайте, вишліть поштою

КАРТОННІ КОРОБКИ!

маленькі й величенькі!

Будемо з них ваяти кубістично-футуристичний дизайн приміщення.

 

арсфутПраво вільного входу в день заходу за волонтерами, як водиться, зберігається. 

Прошу ідеїти і зголошуватись безпосередньо в коментах!